Zonguldak İlahi Grubu

Zonguldak İlahi Grubu

  Manevi bir atmosferde sünnet düğünü gerçekleştirmek isteyenler için Zonguldak ilahi grubu ve organizasyon ekibimiz hizmet vermektedir. Organizasyon konusunda yılların verdiği tecrübe ile hareket eden ekibimiz bu alanda en kaliteli ve profesyonel desteği vermektedir. Sünnet düğünlerinin başından sonuna kadar yanınızda yer alan ekip arkadaşlarımız sıkıntılarınıza anında çözüm üretmektedir. Zonguldak sünnet organizasyonu ekibimiz sünnet düğünlerinin içeriklerine ve özelliklerine hakim bir şekilde hizmet vermektedir. Böylece sünnet organizasyonları için en kapsamlı çalışmaları gerçekleştirmektedir.

  Sünnet düğünlerinin vazgeçilmesi olan mehter gösterilerine de yer veren ekibimiz sıradan gösterilerden fazlasını vaat etmektedir. Bu güne kadar katıldığı her organizasyonda beğeni alan mehter takımı ile hizmet veren ekibimiz bu alanda özel gösteriler sunmaktadır. Zonguldak mehter takımı kiralama hizmetimiz ile değerli müşterilerimiz için uygun fiyatlar ile mehter gösterileri sunuyoruz. Ayrıca isteğe göre gösteri ve kostüm şekillenmesi de gerçekleşmektedir. Sema gösterileri talep edenler için Zonguldak sezmen grubu manevi gösterileri ile sunum yapmaktadır. Manevi anlamda yapılacak gösteri yanında eğlenceli ve izleyenleri mest edecek gösteriler de ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

 

  Mahremiyet açısından sadece kadınlar arasında gerçekleşecek olan gösterilerde Zonguldak bayan ilahi grubu görev almaktadır. Bu grup ile her anlamda istenen hazırlıklar yapılmaktadır. Kadınlara özel olarak gerçekleşecek olan sunumlarda salon süslemesinden balon süslemesine kadar tüm ayrıntılı hizmetler sunulmaktadır. Böylece kadınlar arasında eğlenceli ve muhafazakâr bir tören gerçekleşmektedir.