Van İlahi Grubu

Van İlahi Grubu

  İslami kurallara uygun bir şekilde davet gerçekleştirmek isteyenler fakat bu daveti sıkıcı bir halde planlamak istemeyenler için deneyimli ekibimiz her zaman destek sağlamaktadır. Van ilahi grubu tarafından hazırlanan özel ilahiler ile hizmet veren ekibimiz ilahi seçmelerini sizinle birlikte gerçekleştirmektedir. Klasikten moderne tüm ezgi ve ilahilere hakim olan ekibimiz sizden gelen istekleri özenle değerlendirmektedir. Van sünnet organizasyonu tarafından hazırlanan programlarda sizin istekleriniz ve bizim tecrübemiz bir araya gelmektedir. Böylece ortaya doyumsuz bir davet çıkacaktır.

  Mehter takımı ile gerçekleşecek muhteşem gösteriler için ekibimiz Van mehter takımı kiralama hizmeti de vermektedir. Özel kostümler ile gerçekleşen gösterilerde dilenen kostümler için seçenek de sunulmaktadır. Yeniçeri ve daha fazlası için hazır bulunan ekibimiz sema gösterileri de gerçekleştirmektedir.  Van semazen grubu tarafından gerçekleşecek özel gösteriler sünnet düğünlerine özel bir hava katacaktır. Bu gösterilerin en güzel yanı ise manevi havanın asla bozulmuyor olmasıdır. Böylece manevi anlamda çizgiyi aşmadan huzurlu ve eğlenceli bir tören gerçekleştirilebilir.

   Ekibimiz tarafından özenle hazırlanan gösterilerde sünnet tahtından balonla süslemeye kadar her türlü hizmete yer verilmektedir. İstendiği takdirde özel gösteriler yanında kostüm kiralama hizmeti de verilmektedir. Bayanlara özel olarak hazırlanan gösterilerde van bayan ilahi grubu seçkin ilahileri ile yer almaktadır. Kadınların mahremiyetini koruyarak ekibimiz her türlü davet ve tören desteği sağlamaktadır. Böylece kalitemizden asla ödün verilmemektedir.