Tunceli İlahi Grubu

Tunceli İlahi Grubu

   Tunceli ve çevresinde İslami ahlaka uygun bir şekilde tören gerçekleştirmek isteyenler için Tunceli ilahi grubu deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir. Sünnet düğünleri ya da diğer özel davetler için hazırlanan paketleri ile hizmet veren ekibimiz, sizin yerinize tüm hazırlıkları tamamlamaktadır. Ekibimiz ile çalışan tüm müşterilerimiz için bu özel günlerde sadece arkanıza yaslanarak anın keyfini çıkarmak kalır.

   Sünnet düğünleri için Tunceli sünnet organizasyonu ekibimiz özel bir paket ile sunum yapmaktadır. Ekibimiz tarafından hazırlanan pakette mevlit ve ilahi grubu başta olmak üzere pek çok başlık yer almaktadır. muhafazakar çevreler tarafından önem verilen Kur’an merasimlerinde ve mevlitlerde misafirlerin bam teline dokunulmaktadır. Bunun yanı sıra ekibimiz tarafından hazırlanan hizmet paketinde Tunceli semazen grubu tarafından hazırlanan sema gösterileri de yer almaktadır.  misafirleriniz ve sizin tarafınızdan beğeni alacak özel sunumlar ve süslemeler de yine bu paket içinde yerini alabilir.

  Alanında uzman ekibimiz tarafından hazırlanan paket içinde Tunceli mehter takımı kiralama başlığı da yer almaktadır. ayrıca sizin isteğiniz ile sünnet tahtı ve yeni çeri askeri gibi ekstralar da pakete eklenebilmektedir. Sadece bayanlara özel ilahi grubu isteyenler için paketlerde Tunceli bayan ilahi grubu gerekli hizmetleri sağlamaktadır. Misafirleriniz için özel olarak hazırlayacağınız istekler doğrultusunda hazırlanan paket ile muhteşem bir tören sizi beklemektedir. Deneyimli ekibimiz kaliteli hizmeti ile işinin başındadır.