Şırnak İlahi Grubu

Şırnak İlahi Grubu

    Sünnet organizasyonu planlama ve fikirleri konusunda İslami çerçevede hizmet almak isteyenler için Şırnak sünnet organizasyonu ekibimiz profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Davetlilerin sünnet organizasyonundan keyif almaları için gerekli süsleme ve organizasyon ekibimiz tarafından tüm teferruatı ile gerçekleştirilmektedir. Şırnak ilahi grubu tarafından seçkin ilahiler ile verilen hizmette Şırnak ve çevresi için hizmet verilmektedir.

  Ekibimiz tarafından uygun fiyatlar ile gerçekleştirilen organizasyonlarda tiyatro ekibinden animasyonlara kadar pek çok gösteriye yer verilmektedir.  Şırnak mehter takımı kiralama ile mehter gösterileri için hizmet verilmektedir. Özel kostümler ile gerçekleşecek olan gösteriler sünnet düğünlerine renk katmaktadır. Manevi anlamda sıkıntısız bir sünnet düğünü gerçekleştirmek isteyenler için gösteriler özel bir biçimde sunulmaktadır. Ayrıca sünnet düğünün de ya da özel günlerde Şırnak semazen grubu tarafından sema gösterileri de gerçekleşmektedir. Semazen grubumuz tarafından gerçekleşen gösteriler düğün atmosferini huzurlu bir dinletiye çevirecektir.

   Çocuklar için özel eğlenceler planlayan ve çocuklara değer verenler için ekibimiz özel çocuk gösterileri gerçekleştirmektedir. Konfeti ya da balon gibi pek çok ayrıntılı hizmete yer evren ekibimiz bu alanda bayanlara özel hizmetlerde de bulunmaktadır. Şırnak beyan ilahi grubu tarafından seçilen özel ilahiler sayesinde kadınlar kendi aralarında eğlenceli ve manevi bir tören geçirecektir. Böylece misafirler açısından unutulmaz bir tören gerçekleşecektir. Deneyimli ekibimiz bu alanda yeni ve özel hizmetlerine geniş yelpazede devam etmektedir.