Rize İlahi Grubu

Rize İlahi Grubu

   Sünnet düğünleriniz ve özel günleriniz için deneyimli kadromuz ile kusursuz hizmet sunuyoruz. Rize ilahi grubu ekibimiz ve diğer ekip arkadaşlarımız sizin için özel organizasyonlar gerçekleştiriyor. Sünnet düğünü için mekanın özel olarak balonlarla süslenmesinden masa ve sandalyelerin süslenmesine kadar her ayrıntı Rize sünnet organizasyonu ekibimiz tarafından ayarlanıyor.

  Sünnet düğünleri ya da diğer özel davetleriniz için ekibimiz kiralama hizmetleri de veriyor. Masa sandalye kiralama ya da Rize mehter takımı kiralama gibi pek çok kiralama hizmeti ekibimiz tarafından planlanıyor. Sünnet tahtında gerçekleştirilecek olan özel etkinlikler için ekibimiz iş başında hazırlıklar yapılıyor. Deneyimli ekibimiz sünnet düğünleri e diğer özel davetler için gerekli olan tüm ayrıntılara hakim olduğu için buna özel organizasyonları gerçekleştiriyor. Ekibimiz tarafından gerçekleştirilen tüm organizasyon ve programlarda müşteri istekleri ilk planda alınıyor.

   Ses sisteminde sıkıntısız sunumlar hazırlayan ekibimiz bayanlara özel sunumlarda hazırlıyor.  Rize bayan ilahi grubu ile seçkin ilahilere yer veriliyor. Ses sisteminin tam anlamıyla mekana uygun hale getirilerek sunumu gerçekleştiriliyor. Özel ilahi grupları yanında istenen sanatçıların ilahi sunumlarına da ekibimiz tarafından yer verilmektedir. İkram ve daha fazlası için gerçekleştirilen sunumlar ekibimiz tarafından her anlamda tam olarak sunulmaktadır. Rize semazen grubu ile erkek ya da bayanlar için gösteriler sunulmaktadır. Balonlardan ses sistemine kadar her alamda kusursuz hizmet ekibimiz tarafından sunulmaktadır.