Osmaniye İlahi Grubu

Osmaniye İlahi Grubu

 

Düğünler ailelerin ömürlerinde unutamayacakları anılardır. Bunun da ölümsüzleştirilmesi gerekir. Bu yüzden uzun yıllardır sünnet düğünü, nikah organizasyonu, açılışlar ve benzeri etkinliklerde Osmaniye ilahi grubu olarak hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimizde bulunan Osmaniye semazen grubu, ilahi grubu, mehter takımı ve yardımcı çalışanlarla etkinliklerinizi hayal ettiğiniz gibi gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

 

 İslami Usullere Uygun Kutlamalar İçin

 

 Bu güne kadar yüzlerce Osmaniye İslami sünnet organizasyonu ile sayısız aileyi mutlu ettik, hayatlarında unutamayacakları anlar yaşattık ve bunları kayıt altına almalarına vesile olduk. Siz de eğer bu ailelerden olmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız. Osmaniye'nin her ilçesine ulaşım sağlayabilmekteyiz. Örnek etkinliklerimize geçmiş videolarımızdan ulaşabilir, detaylı bir şekilde fikir sahibi olabilirsiniz.

 

 Mehter, İlahi ve Semazen Ekibimiz Hizmetinizde

 

 Dilerseniz Osmaniye mehter takımı kiralama hizmetimizden, dilerseniz ilahi grubumuzdan dilerseniz de semazen ekibimizden faydalanabilirsiniz. Repertuarımızda yüzlerce ilahi bestesi yer almaktadır. Kıyafetlerimiz ve ekipmanlarımız tamamen kendimize aittir ve sizden ek ücret talep edilmez. Her şey sizin mutluluğunuz için. Anılarınızı kalıcı kılmak için bizi tercih edin.