Ordu İlahi Grubu

Ordu İlahi Grubu

    Yılların verdiği tecrübe ile sünnet organizasyonu ve özel davet organizasyonu hazırlayan ekibimiz Ordu ve çevresinde her türlü mekan için hizmet vermektedir. İşine duyduğu özgüven ile hareket eden ekibimiz Ordu ilahi grubu ile özenle seçilen ilahilere yer vermektedir. Tecrübeli ekibimiz saygın çevrelerde en beğenilen ilahilere ve daha fazlasına yer vermektedir. İşinde ciddiyetle hareket eden ekibimiz Ordu sünnet organizasyonu konusunda tüm etkinlikleri sizler ile istişare ederek tamamlamaktadır.

 

    Özel davetlerinizden günler öncesinde ekibimiz gerekli çalışmalara başlamaktadır. Davetleriniz için gereken her türlü çalışmayı ve malzemeyi eksiksiz olarak ekibimiz ayarlamaktadır. Ordu mehter takımı kiralama ile mehter gösterileri ve daha farklı gösteriler sizin için organize edilmektedir. Sünnet düğünleri ve diğer özel davetler için gerçekleştirilen çalışmalar günler öncesinden tamamlanarak kusursuz bir organizasyon yapılmaktadır.  Misafirleriniz ve sevdiğiniz insanlar açısından endişe duyduğunuz her konu ekibimiz ile işbirliği içerisinde ortadan kaldırılmaktadır.

  Hayranlık ile seyredilecek şölenler için ekibimiz her açıdan kusursuz planlar uygulamaktadır. Özel günlerinizin sıkıntılı anılara dönüşmesine engel olmak adına ekibimiz deneyimi ile sizlere yol gösterici olmaktadır. Ordu semazen grubu ile istenen mekanlarda sema gösterileri sergilenmektedir. Bayanlara özel olarak gerçekleştirilecek olan organizasyonlarda Ordu bayan ilahi grubu enfes ilahileri ile iş başına geçmektedir. Özel davetlerinizde estetik anlamda tüm sunumlar tamamlanmaktadır. Deneyim ve profesyonel sunum ile gerekli gösteriler tam olarak sağlanmaktadır.