Kilis İlahi Grubu

Kilis İlahi Grubu

 

İnsanlar son dönemlerde düğün, sünnet gibi mutlu günlerinde, İslami bir çerçevede organizasyon yapmak istemektedirler. Biz de Kilis ilahi grubu nişan, düğün, kına ve sünnet gibi organizasyonlarında yanınızdayız. İstekleriniz doğrultusunda organizasyonlarınızı Kilis semazen grubu eşliğinde İslami çerçevede yapmaktayız.

 

 İslami Organizasyon Hizmetlerimiz Nelerdir?

 

 İslami organizasyonlarınızda ihtiyaç duyduğunuz bütün imkanları sunmaktayız. Yapılan organizasyonlarınızda profesyonel ekimizle hizmet sunmaktayız. Bununla beraber İslami kurallara riayet ederek organizasyonlarınızı bu doğrultuda düzenlemekteyiz.

 

 Düğün organizasyonu ve Kilis İslami sünnet organizasyonu için Kilis mehter takımı kiralama hizmeti vermekteyiz. Bununla beraber erkek ve bayanların ayrı yer aldığı organizasyonlar için Kilis bayan ilahi grubu da vardır. Bu sayede bayanlara özel ezgi ve ilahiler ile organizasyonlarınıza renk katmaktayız.

 

 

 Neden İslami Düğün ve Sünnet?

 

 Son dönemlerde dini yönden bilinçlenen insanlar, düğün, kına, sünnet gibi organizasyonlarında günaha düşmek istememektedirler. Bu yüzden yapılacak organizasyonlar İslami çerçevede yapılmak istenmektedir.

 

 Bizde Kilis ilahi grubu olarak semazen, mehter takımını gibi hizmetlerle bu günlerinizde yanınızda yer almaktayız. Bununla beraber bayan ilahi grubumuzla da organizasyonlarınızda hizmet ver