Trabzon İlahi Grubu

Trabzon İlahi Grubu

  İslam ahlakına uygun bir şekilde sünnet düğünü ya da özel bir tören gerçekleştirmek isteyenler için Trabzon ilahi grubu olarak en özel hizmeti veriyoruz. Tasavvufi anlamda istenen tüm ezgilere yer veren grubumuz aynı zamanda tören heyecanını ortaya koyan parçalara da yer vermektedir. Trabzon semazen grubu ile sema gösterileri eşliğinde unutulmaz bir tören gerçekleştirmek isteyenler için uzman ekibimiz iş başındadır.

    Sema gösterilerinden tören alanını süslemesine kadar pek çok alanda hizmet veren ekibimiz sıkıntısız bir gece ya da gün geçirmenizi sağlar.  Özel mevlithan ve daha pek çok hizmet ile firmamız sayesinde misafirlerinizin unutamayacağı bir tören gerçekleşecektir. Sadece ilahili bir tören yerine mehter takımı gösterileri için Trabzon mehter takımı kiralama hizmetini de kaliteli bir şekilde veriyoruz. Deneyimli mehter takımı ile görsel şölen yanında kulaklarınız da ezgilere doyacaktır.

 

  Sünnet törenlerinde görev alan Trabzon sünnet organizasyonu ekibimiz, sünnet düğününe dair istenen her şeye uzman bir şekilde cevap vermektedir. Alanında deneyimli ve bilgili ekibimiz sünnet düğününde sizi zor durumda bırakacak tüm detayları geride bırakarak muhteşem bir tören planlamaktadır.  Trabzon bayan ilahi grubu ile sadece bayanlara özgü şekilde gerçekleşen törenlerde de en iyi performans gösterilmektedir. Kur’an tilavetinden konfetiye kadar ayrıntılı hizmetlerimiz ile ekibimiz sizin için unutulmaz bir plan hazırlamaktadır. Böylece misafirleriniz ile doyumsuz bir törenin zevki sizlere kalmaktadır.