Siirt İlahi Grubu

Siirt İlahi Grubu

    Gelenek ve göreneklerine bağlı yaşayan herkes için kaliteli hizmet veren Siirt ilahi grubu her türlü organizasyonunuzda görev almaktadır. Erkek çocuklar için özel bir anlamı olan sünnet düğünlerinde görev alan ekibimiz törenlerin başından sonuna kadar en büyük destekçiniz olmaktadır. Siirt sünnet organizasyonu ekibimiz sünnet düğülerinde çocuklara özel etkinliklere özenle yer vermektedir. Aynı şekilde tüm sevdikleriniz için özenle çalışma yapan ekibimiz davet sonunda gururunuzun artmasını sağlamaktadır.

 

  Dillerle destan bir şekilde gerçekleşecek olan özel davetlerde ekibimiz kapsamlı çalışmalar sunmaktadır.  Siirt mehter takımı kiralama hizmeti ile ekibimiz erkek çocukların bu özel gününde yanında olmaktadır. Sadece erkek çocuklar için değil davetinizde yer alacak tüm çocuklar için ekibimiz tarafından özenle gösteri ve düzenlemeler yapılmaktadır. Mehter gösterileri ile mest olan misafirler ayrıca sema gösterileri ile de büyülenmektedir.  Siirt semazen grubu tarafından gerçekleştirilen gösteriler ile ekibimiz profesyonel sunumlar hazırlamaktadır.

  Aile arasında ya da kadınlar arasında mevlit ile sunumlar için de ekibimiz hizmet vermektedir. Siirt bayan ilahi grubu tarafından hazırlanan özel sunumlar için ekibimiz özenli ve profesyonel hizmet vermektedir. Uygun fiyatlar ile hizmet veren ekibimiz çalışmaların başından sonuna kadar profesyonelliği elden bırakmamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışını asla kaybetmeyen ekibimiz yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile hareket etmektedir. Bu çalışma prensibi ile her geçen gün müşteri yelpazesini genişleten ekibimiz farkını ortaya koymaktadır.