Edirne İlahi Grubu

Edirne İlahi Grubu

  Muhafazakâr sünnet organizasyonlarında ve her türlü tören ve organizasyonunuzda Edirne ilahi grubu olarak en kaliteli hizmeti sağlıyoruz.  En beğenilen ve sevilen ilahilerin yanı sıra sizden gelen istekler ile özel bir ilahi listesi oluşturarak misafirlerinizin sıkılmadan törende bulunmasını sağlıyoruz.  İlahi listemizin yanı sıra gerçekleştirilen her türlü organizasyonda sizin fikirlerinizi alarak hareket ediyoruz.  Edirne semazen grubu ile özel sema gösterileri düzenliyoruz. Törenlerde sağladığımız manevi hava ile organizasyonlarınız unutulmayacak bir anıya dönüşüyor.

   Herkes kendi düğününü ya da sünnetini unutulmaz bir şekilde planlamak ister. En özel şekilde planlanan törenler ile sevdiklerine güzel bir sunum yapmak ister.  Edirne sünnet organizasyonu için ya da diğer organizasyonlar için şirketimiz istediğiniz özel ve güzel organizasyonları ayarlamaktadır. Balonla süslemeden başlayarak masa süslemeye ve daha pek çok organizasyona yer vermektedir. Sünnet törenlerini sıradanlıktan kurtarmak için mehter takımı gibi ekstralar ile törenlere hareketlilik katıyoruz.  Edirne mehter takımı kiralama hizmeti vererek Edirnelilere istedikleri ve hayal ettikleri töreni düzenliyoruz...

  En mutlu anınızda yaşadığınız mutluluğun sevdikleriniz ile paylaşılacağı bu zaman diliminde ilahiler ve gösteriler ile özel bir tören organize ediyoruz. Sevdiklerinizin unutamayacakları bir zaman geçirmesi için Edirne bayan ilahi grubu ile bayanlara özel düzenlemeler de gerçekleştiriyoruz. Sadece bayanlar ile geçirilen törenler için istenen listede istenen ezgiler ile kaliteli organizasyonlar ve törenler düzenliyoruz.