Çorum İlahi Grubu

Çorum İlahi Grubu

  Manevi havası olan fakat misafirlerin sıkılmadan huzurla zaman geçirebilecekleri bir tören ile sünnet organizasyonu gerçekleştirmek herkesin hayalidir. Sıkıcı ve uzayan ilahiler ile bir tören oldukça sıkcı bir hal alabilir. Çorum ilahi grubu olarak hazırladığımız programlar ile sıkılmadan manevi havanın içerisinde bulunmanızı sağlıyoruz. Seçtiğimiz özel ilahiler ile hem günümüzde sevilen ezgilere hem de geçmişten günümüze popülerliğini hiç yitirmeyen ezgilere yer veriyoruz. Böylece ilahi ve müzikal anlamda misafirlerinizin ve sizin ve davetlileinizin  hoşça vakit geçirmesini sağlıyoruz.

  Huzurlu ve manevi olarak planlanan törenler için pek çok kişi sıkıcı yorumunu yapmaktan kaçınmaz. Özellikle içeriği boş olan ve misafirlerin oturmaktan sıkıldığı sünnet törenleri bir hayli fazladır. Çorum semazen grubu ile hazırladığımız programlara manevi bir renk katıyoruz. Özel olarak hazırlanan ekibimiz birbirinden güzel sunumları ile manevyatın kaybolmadan yaşanmasını ve misafirlerin asla sıkılmamasını sağlıyor.

 

Çorum sünnet organizasyonu olarak sizin adınıza her şeyi en ince ayrıntısına kadar bziler düşünüyor ve en iyi şekilde hizmet ediyoruz...