Kilis İslami Sünnet Organizasyonu

Kilis İslami Sünnet Organizasyonu

 

Bütün erkek çocukları için sünnet özel bir anıdır. Gerek arkadaşları ile eğlenmesi gülmesi. Gerek ise o gün erkekliğe ilk adım olarak bilinmesinden dolayı bir erkek çocuğu için bu gün çok güzeldir. Bizler Kilis Organizasyon olarak bu özel anıda sizlere hizmet vermek isteriz.

 

Kilis Dini Sünnet Düğünü

Peki ya neden biz. Müslüman bir ülkede yaşamaktayız. Bundan dolayı herkes hemen hemen dinine göre yaşam sürdürmekte ve uygulamaktadır. İşte bu nedenden dolayı yapacağınız sünnet düğünü islami şartlara uygun olarak gerçekleştirilmelidir. Biz Kilis Sünnet Organizasyon olarak tecrübeli ekibimiz ile çocuğunuzun sünneti hem islami şartlara uygun olacak hem de unutulmaz bir sünnet organizasyonu gerçekleşmiş olacak. Sizlerin istemesi halinde sünnet düğününden önce geziler ve turlar gibi birçok faaliyetimiz bulunmaktadır. Bunların yanında çocuğunuz için bu gezilerde kendisini mutlu edecek at ile gezme ya da Kilis sünnet tahtı bir diğer adı ile Kilis kral tahtı dediğimiz tahtı da kiralayıp çocuğunuza unutulmaz bir sünnet hatırası bırakabilirsiniz. Bütün bunların hepsi hem en iyisi hem de en uygun fiyatlı olarak siz değerli ailemize sağlanacaktır.

 

Bütün her şey olup biterken değerli ekibimiz tarafından her şey ölümsüzleştirilerek kayıt altına alınacak ve ileride hep beraber izleyip gülebileceğiniz bir anınız olacaktır. Sizler için hazırlamış olduğumuz Kilis ilahi grubu, semazenler ve dualar gibi faaliyetlerimizden yararlanacaksınız.

Biz Kilis İslami Sünnet Organizasyonu olarak sizlere en iyi hizmeti ve en iyi anıyı bırakacağımızın sözünü veriyoruz.