Karaman İslami Sünnet Organizasyonu

Karaman İslami Sünnet Organizasyonu

 

Bir erkek çocuğu için en özel anlardan birisi sünnet düğünüdür. Bu özel an için özel ve kaliteli bir ekibe ihtiyacınız olacaktır. İşte biz Karaman Organizasyon olarak çocuğunuzun bu özel günüde sizlere en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın. Ayrıca çocuğunuzun sünnet düğünü islami şartlara uygun olarak gerçekleştirilecektir. Çocuğunuzun bu özel anısında sevdikleriniz ve dostlarınız ile en güzel günü geçireceksiniz.

Sünnet düğünü sizin istediğiniz tarzda gerçekleşecektir. Sünnet düğünü için Karaman semazen gösterileri, ilahiler, mevlit tarzından dualar ve forklör gösterilerimiz mevcuttur. Bunlardan istediklerinizi seçebilirsiniz. Bütün faaliyetlerimiz için ekibimiz ve uzman kadromuz mevcuttur. Siz değerli ailemizi ve sizlerin yakınlarını hayal kırıklığına uğratmayacağımızın garantisini veriyoruz.

 

Karaman Dini Sünnet Düğünü

Çocuğunuzun isterseniz sünnetten önce tarihi yerler gibi gezi turları da düzenleyebilir. Bu gezi turlarında çocuğunuza bir at ile eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Ya da çocuğunuza en güzelinden bir Karaman sünnet tahtı kiralayabilirsiniz. Bunların yanı sıra sizlere Karaman İlahi grubu hizmetimizde siz değerli ailemizin emrinde olacaktır. Bu özel günde çocuğunuzun ve sizlerin bütün istekleri gerçek olacaktır. Hatta siz isteyin çocuğunuzu ve siz değerli ailemizi, yakınlarınızı eski Osmanlı zamanlarına götürerek onlara yeniçeriler, sadrazamlar eşlik etsin. Bu anı dolu günde bütün her şey ekibimiz tarafından kayıt altına alınacak ve ilerde sizlerin gülerek bakacağı bir anı olacaktır. Biz Karaman İslami Sünnet Organizasyonu olarak bu özel günün en iyi şekilde olacağının sözünü veriyoruz.

 

Bizi seçmeniz demek, sizlere en güzel anıları bırakmamız demek.