Sakarya Mehteran Takımı

Dünya'nın Hayran Kaldığı, Osmanlı Ordusunun Hücum Ve Zafer Marşlarını Çaldığı, Dostu Mest Eden, Düşmanı Titreten Osmanlı Mehteri Gösterisiyle Tarihin Coşkusunu Ve Büyüsünü Hissetmeniz İçin, Profesyonel Müzisyenlerden Oluşan Sakarya Mehter Ekibimiz İle Hizmet sunmaktayız.  
Çeşitli organizasyonlar ile birlikte Sakarya Mehteran grubu Kiralayarak çeşitli organizasyonunuza Tarihi Bir Hava Kazandırıp, O Coşkuyu Misafirlerinize Yaşatabilmektesiniz.

 Mehter Takımı çeşitli Organizasyonların  Olacağı Mekana Gelir Mehter Takımı Arkasında Mehter Yürüyüşüne Başlamaktadırlar Ve Sonunda Mehter Takımı Yerini Alarak Gösterisine Başlamaktadır. Sünnet Düğünü Organizasyonu İçin Sakarya mehteran kiralamaİstiyorsanız Bizi Arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Açılış Organizasyonu ; Hilal Mehter Takımı İle Tüm Halkın İlgisini İş Yerinize Çekerek Çok Maliyetli Reklam Çalışmalarına Karşılık Makul Fiyatlarla Hem Mehter Dinletisi Hem de Hafızalara Kazınan Unutulmaz Bir Açılış Organizasyonu Gerçekleştirebilisiniz ancak bunun için  Sakarya mehter fiyatları için mekanımızı ziyaret etmeniz oldukça faydalı olacaktır.

Unutmayın Nasıl Başlarsanız Öyle Gider.
Sakarya  Mehter Takımı Karşılama ve Karşılama Töreni Organizasyonu İle Onları Büyülemek Ve Tekrar Gelmeleri İçin Kalıcı İzler Bırakmak İstiyorsanız Hilal Mehter Takımı Profesyonel Müzisyenlerden Oluşan Tecrübeli Mehter Ekibi İle Hizmetinizde olmaktadır.