Yalova Mehteran Takımı

Yalova Mehteran Grubu

Arz ve talep üzerine mehter kiralama hizmetlerimiz ülke genelinde devam ediyor. Özel gün ve etkinliklerde kaliteli mehter ekibi programları ile sizlere çözüm ortağı oluyoruz.Profesyonel mehteran ekibi ile hayatınızın anlamlı günlerinde iz bırakan programlar gerçekleştiriyoruz.

Mehteran ekibi ile uzun yıllardır çeşitli etkinliklerde görev alıyoruz. Dini düğünler, Dini sünnet düğünleri, konserler, belediye etkinlikleri, ramazan programları, gelin alma etkinlikleri, asker programları, siyasi etkinlikler, festivaller ve yöresel etkinlikler gibi çeşitli organizasyonlara eşlik ediyoruz. Bu tür programlarda profesyonel mehteran ekibi ile istenilen günde ve saatte belirtilen adrese teşrif ediyoruz.

Yalova Mehter Fiyatları 

 Osmanlı Mehteran Grubu İle Yalova’da Marmara  Bölgesinde İhtiyaç Duyduğunuz Mehteran Ekipleri İçin Bizi Arayın gelelim ve Organizasyonlarınızı Görsel Bir Şölene Çevirelim. Mehter Takımı Gösterileri İle Düğün Merasimlerinde Salon Girişinde Misafirleri Karşılamaktayız.

Organizasyonlarımızdan birisi olan sünnet düğünlerinde sünnet  çocuğunu evden alıp salona kadar Mehteranla yürüyoruz. Açılış Organizasyonlarında dükkan önünde Mehter Marşları çalarak İlgi alakayı mekana çekiyoruz. Ayrıca Fetih Kutlamaları ve Kurtuluş Günlerinde  çoşkulu programlar yapmakta ve kutlamaları sağlamaktayız.

Mehteran Ekibi Kiralama fiyatlarımız için bizden bilgi alabilirsiniz. Mehter Marşı eserlerini sizler seçebilir istediğiniz parçalara yer verebiliriz. 8 kişiden başlayıp 35 kişiye kadar mehter takımı kadroları kurabiliyoruz. mehter takımı enstrümanlarında kös, davul, zil, zurna, nakkare, çevgen, zırh, sancak ve mehter başı ile sizlere hizmet veriyoruz.