Kars İslami Sünnet Organizasyonu

En özel ve anlamlı günlerden biri olan sünnet düğünüdür. Tıpkı evlilik gibi bu özel anda biz Burak Organizasyon olarak siz değerli müşterimizin yanında olmaktan gurur duyacağız. Peki ya neden biz..

Bizler bu işte tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile sizlere güvenilir ve unutamayacağınız bir hizmet vereceğimizin sözünü veriyoruz. Ayrıca bildiğiniz üzere Müslüman bir ülkede yaşadığımız için sünnet düğününüz islami şartlara uygun olarak biz Burak Organizasyon Kars İslami Sünnet Organizasyonu tarafından yapılacaktır. İslami şartlara uygun derken neleri kast ediyoruz efendim peki. Kast ettiğimiz tam olarak şudur.

Gerek sizin istekleriniz ve talepleriniz olsun gerek ise bizim konseptlerimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek. Siz isterseniz semazen, siz isterseniz mevlit tarzında dualı bir şekilde olabilir. Bunların hepsinden önce sünnet başlamadan önce isterseniz. Çocuğunuz ile birlikte gezi, at ile turlama gibi etkinliklerde sağlayabiliriz. Hatta istemeniz dahilinde çocuğunuz için sünnet tahtı gibi unutulmaz anlarda özel hissettiren uygulamalarımız da mevcuttur. Sizler bizim ile anlaşarak ne kazanmış olacaksınız. Hem siz ve oğlunuzun unutamayacağı bir anı bırakmış olacaksınız. Hem de sizler ve misafirlerinize güzel ve kaliteli bir hizmet sağlamış olacağız.

 

İstemeniz dahilinde Kars yöresine özgü oyunlar, kars yöresine özgü sizin istediğiniz tarzda bir etkinlik sunmak bizim borcumuzdur. Sizler ile çalışmaktan mutluluk duyacağımızı şimdiden dile getiriyorum. İyi bir anı için iyi bir ekip ile çalışmak gerekir. Sizlerin bu güzel anısının bir parçası olmayı çok isteriz.