İzmir İslami Sünnet Organizasyonu

Ekibimizin sahip olduğu tecrübe ve beceri ile sizlere Burak Organizasyon olarak kaliteli bir hizmet vermek isteriz. Bilmelisiniz ki bu özel gününüzde sizleri yakınlarınıza asla mahcup etmeyip, siz ve çocuğunuza muhteşem bir sünnet düğünü yapabiliriz. Ayrıca bu sünnet düğününü yaparken bütün islami şartlara da uyularak siz değerli kıymetli insanlarımızın aklında bir ufacık şüphe kalmayacaktır.

Siz müşterilerimizin bütün isteklerini yerine getirmek ile görevliyiz. Sizin evladınızın bu erkekliğe ilk adım atmasında bizler birer aracı olarak sizlere unutamayacağınız bir anı bırakmak isteriz. İslami kurallara uygun olarak yapacağımız organizasyon ile siz değerli insanların beklentilerini boşa çıkarmayacağımızdan şüpheniz olmasın.

Yapılacak olan sünnet düğününde gerek etkinlikler olsun gerek sünnetten önce ve sonra yapılacak uygulamalardan tamamı ile bizler Burak Organizasyon İzmir İslami Sünnet Organizasyonu olarak sorumluyuz. Sünnet başlamadan önce gün içinde çocuğunuza özel istemeniz halinde birçok etkinliğimiz mevcuttur.

 

Bunlardan bazıları at turu, kral tahtı gibi özel etkinliklerimiz vardır. Sizler bir yandan eğlenirken bir yandan da çocuğunuz için özel bir anı bırakmış olacaksınız. Birçok çeşitli ve etkinlikle birlikte sünnet çeşitlerimiz vardır. Dualar eşliğinde, semazenler eşliğinde vb. birçok çeşidimiz ve sizlere uygun fiyatlarımız mevcuttur. Bizler ile çalışmaktan asla pişman olmayacaksınız.

Bu özel günde bizleri tercih etmenizi tavsiye eder ve bu özel anıya hep birlikte şahit olmak isteriz. Özel anılar özel ekipler ile yapılır ve kayıt altına alınır...