Bursa İlahi Grubu

Bursa Kına Organizasyonu geleneklerimizde kadınların kendisi arasında tertip ettiği tek eğlencedir. İslama makul organizasyonlara kalifiye olarak kadın ilahi grubu kına merasimlerinde görev vermektedir.Bursa  Kına gecesinde İlahiler def ile birlikte Bursa İlahi Grubu en dokunaklı ilahiler ile Bursa  tasavvuf Ekibi örnekleri sağlamaktadır Profesyonel ekibiyle konuklarına eğlenmesi için görev sağlamaktadır


Esasen özünde dini tek merasim olan sünnetin dini organizasyonlarla kutlanması en doğrusudur. Bu kalifiye gün içerisinde sünnet olacak çocuğumuz arzusuna göre mehter takımı ile birlikte tek giriş yapılabilir. Yeniçeri kıyafetleri ve marşlar ile birlikte görkemli tek gösteri sunulmaktadır. Konuklar ise Bursa  semazen grubu vasıtası ile unutulmayacak gösteriler izleyebilecektir Muhtelif aktivite ve eğlenceler eklenerek Bursa sünnet organizasyonu tamamlanmaktadır. Organizasyondaki bütün muhteva İslami şartlara makul olarak hazırlanmaktadır.

    

Bursada birçok organizasyon işlerine imza atmış olan burak organizasyon sizlere profesyonel bir program sunmaktadır aradığını tüm organizasyonları bünyemizde barındırmaktayız.

Bursa Dini Düğün Organizasyonu bursa ilahi ekibi, Bursa  Semazen Ekibi,Bursa  Tasavvuf Ekibi Bursa Mehteran Ekibi,Bursa  dini düğün,Bursa  mevlütlü düğün,Bursa  kuranlı düğün,Bursa  sünnet ekibi,Bursa  mehteran takımı..

Bursa Kılıçkalkan Ekibi

     
Bu gibi günler telaşlı geçeceğinden tek organizasyon şirketinden takviye alabilmek en doğru tercih olacaktır. Sizlere yanlızca bu günün, gecenin tadını çıkartmak kalacaktır.

  

Bursa Kına Tahtı Kiralama,Bursa Sünnet Tahtı Kiralama,Bursa Ses Sistemi Kiralama

0537 657 93 01