Bitlis Sünnet Organizasyonu

Bitlis Sünnet Organizasyonu

 

Sünnet erkek çocukları için hayatlarında ki en özel anlardan birisidir. Bu özel anı çocuklar kadar ebeveynleri de büyük bir iştiyak ve özlemle çekmektedirler. Sünnet; toplumumuzda erkek çocuğun artık büyüdüğü ve erkekliğe attığı ilk adım olarak görülmektedir.

 

 İnsan hayatının en özel anlar arasında ilk sıralarda olan sünnetin en mükemmel ve kusursuz geçmesi için Bitlis sünnet organizasyonu sürekli çalışmaktadır. Her daim organizasyonlarımızda kişilerin bu özel anlarına tanıklık etmek için gelen misafirleri, dostları, sevenleri gibi eşrafında en güzel şekilde ağırlanması da başta gelen önceliklerimiz arasındadır.

 

 İslam'ı hayatında uygulayan ve yaşam biçimi olarak benimsemiş olan muhafazakar aileler için Bitlis dini düğün organizasyonu tamamen dini ritüeller çerçevesinde yerine getirmekte ve dini hassasiyetlerinize de ayrı bir önem vermektedir. İnsan inancının anayasal güvencesi ve her şeyden öncelikli yapısı bu alandaki hassasiyetlere de harfiyen uyulması gerektiği kanısı ve bilinci temel ilkemizdir. Muhteşem görsel sünnet için envanterimizde bulunan dini motiflerle bezeli  Bitlis semazen ekibi ile tasavvufun doruklarında yaşayacak ve İslam'ı yaşama daha bir kenetlenmeniz sağlanacaktır.

 

 İnançtaki Hassaslığımız Nedir?

 

 Yılların bilgisi ve deneyimi ve İslam'ı referans alan yapımız ile dinin emirlerine uygun; harama ve israfa kaçmadan bu özel anların hazzını size ve dostlarınıza yaşatmak için bütün ekibimizle hazırız. Temel olarak aldığımız Allah rızasının görsel olarak uyarlanması olan hizmetimiz her açıdan İslami emirler doğrultusunda yapılmakta ve mehter takımı, palyaço, ilahi grubumuz ve balon süsleme gibi etkinliğimizle de bu anlar daha keyifli bir halde yaşatılmaktadır.