Ankara İslami Sünnet Organizasyonu

Ankara İslami Sünnet Organizasyonu

Sünnet düğünü organizasyonunda semazen gösterisinin ayrı bir yeri vardır. İslami gelenekte bir sünnet düğünü yapmak için muhakkak manevi atmosfer ortamı oluşturulması gerekiyor. İşte bu anlayış çerçevesinde gönülden Allah diye diye dönen semahların coşkusuna tanıklık etmek istemez misiniz?

Sünnet Düğünü Semazen Ekibimiz

Sizin için hazırladığımız son derece unutulmaz semah gösterisi her açıdan sizi bekliyor olacak. İslami ölçüde bir sünnet organizasyonu açısından manevi ortamın oluşturulmasını isteyenler için semazen ekibimiz hazır.

Mehter Takımı Ekibimiz Kiralanır

Organizasyon şirketimiz tarafından mehter takımı ekibimiz kiralanır. Böylelikle Osmanlı zamanından beri âdet olan mehter takımı eşliğinde sünnet töreni yine günümüzde de canlanacak. Siz de bu geleneksel âdeti yaşatmak için hemen bizimle irtibata geçin...

 

Tasavvuf Dinletisi

İslami sünnet düğünü organizasyonu için ilahi dinletisi de güzel sesli, gönülden çağlayan tasavvuf sanatçımızın sesiyle size hitap ediyor. Birbirinden güzel ilahileri dinlemek ve tasavvuf müziğinin verdiği manevi iklimde yolculuğa çıkmak için son derece sıra dışı bir organizasyon.

Eşsiz Ney Dinletisi

İslami sünnet düğünü organizasyonu denildiği zaman akla hemen ney gelir. Ney gönülden gelen bir sestir. Eşsiz ney dinletisi de sunacağımız sıra dışı bir organizasyon için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu sıra dışı organizasyonla gerçekten de ister kırda ister bir restoranın bahçesinde isterseniz havuz başında her nerede olursa olsun sıra dışı bir sünnet organizasyonuna yer verilecektir. Hemen bizi arayın bilgi verelim.