Amasya İslami Sünnet Organizasyonu

Amasya İslami Sünnet Organizasyonu

Sünnet organizasyonu için henüz hazırlığınızı yapmadıysanız bize bırakın. Çünkü size gerçekten de sıra dışı bir sünnet organizasyonu gerçekleştirmeye kararlıyız. Unutamayacağınız bir konseptle size sünnet şöleni sunacak olan organizasyon şirketimiz her an yanınızda.

     

Yeniçeri Ekibi Kiralama

Osmanlı İmparatorluğu döneminin düzenli ordusu yeniçeri askerleri geleneksel sünnet şöleninde muhakkak olmazsa olmaz. İşte bu anlayış çizgisinde hareket ederek eşsiz bir yeniçeri gösterisi gerçekten de sizleri bekliyor olacaktır. Hemen sizler de tamamen eşsiz yeniçeri gösterisini kaçırmamak için bize ulaşın. Oğlunuz yeniçeri askeri olacak, elinde kılıç tutacak ve unutulmaz bir hatıra fotoğrafı sizi bekliyor olacak.

Mehter Takımı Eşliğinde Yeniçeri Gösterisi

Osmanlı zamanında mehter takımı eşliğinde yeniçeriler harbe giderdi. Oğlunuz da erkekliğe adım atarken mehter marşı eşliğinde ve sünnet tahtına kurularak bir elinde kılıç yeniçeri gösterisi gerçekten de sizi bekliyor olacaktır. Bu sıra dışı gösteriyi siz de elbette kaçırmak istemezsiniz...

Oğlunuza Unutamayacağı Sünnet Organizasyonu

Biz uzun yıllar boyunca asla ailelerin unutamayacağı sünnet organizasyonu hazırlıklarına devam ederek çalışmalarımıza yer veriyoruz. Bunun yanı sıra yeniçeri gösterisi, semazen gösterisi, kına gecesi gösterisi, animasyon gösterisi ve de geleneksel orta oyunu gösterisiyle dolu eşsiz bir organizasyon sizi bekliyor.

Masa Sandalye Süslenir Kiralanır

Organizasyon şirketimiz ayrıca masa - sandalye kiralama ve süsleme işinde de yaratıcı olmaya devam ediyor. Siz de organizasyon şirketimizle hemen irtibata geçerek anında bu sıra dışı organizasyon hizmetinden elbette yararlanma imkanını elde etmiş olacaksınız.