Aksaray İslami Sünnet Organizasyonu

Aksaray Sünnet Organizasyon

Sünnet organizasyonlarıyla size unutulmaz bir an yaşatmak için hizmet veren organizasyon şirketimiz, alanında uzman kadrosuyla ekip çalışmasının getirdiği başarıya inanarak çalışmalarını sürdürüyor. Alanındaki yenilikleri her an yakından takip etmeye devam eden organizasyon firmamız, sizin için kına gecesi folklor ekibi, sünnet tahtı kiralama, mehter takımı gösterisi, semazen gösterisi gibi farklı konseptler sunuyor.

Semazen Ekibimiz

Sünnet, Müslümanların erkek çocuklarına farz kılınan bir vecibedir. Sünnet olacak erkek evlatlarınıza onların hayat boyu unutamayacakları bir organizasyon hazırlamak elbette sizin elinizde.

Siz de tamamen sıra dışı organizasyon gösterisi elde etmek adına bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sema gösterisi seven ve tasavvuf müziğinin coşkusuyla ruhunu dinlendirmeyi düşünen aileler için eşsiz semazen gösterimiz hizmetinizde.

Kına Gecesi Folklor Ekibimiz

Ayrıca sünnet kınası yakılmasından hemen sonra folklorik kıyafetle gösteri sergileyen ekibimiz de yine hizmetlerimiz arasında yer almaya devam ediyor. İşte bütün bu sıra dışı özellikleri dikkate alarak siz de eşsiz organizasyon hizmetinden anında yararlanacaksınız.

Sünnet Tahtı Kiralanır

Öte yandan sünnet organizasyonlarında gerçekten de olmazsa olmaz özellik taşımaya devam eden sünnet tahtı kiralama işlemi için çok özel konseptle kiralama işlemine yer verilir. Hoş geldiniz yazılı ve mehter takımı kıyafeti içerisinde ya da yöresel kıyafet içerisinde sıra dışı bir organizasyon sizi bekliyor olacak.

Animasyon Ekibimiz

Müzikle coşkunun tavan yapacağı ve palyaçoyla renklenecek animasyon gösterimiz de yine bu sünnet organizasyonu çalışmalarımız arasında yer almaya devam ediyor.

Dalaman İlahi Grubu

 

Ortaca  İlahi Grubu

Ula  İlahi Grubu

Yatağan  İlahi Grubu

Kavaklıdere  İlahi Grubu

 

 

Dalaman Sünnet Organizasyonu

 

Ortaca Sünnet Organizasyonu

Ula Sünnet Organizasyonu

Yatağan Sünnet Organizasyonu

 

Kavaklıdere Sünnet Organizasyonu