Uşak İlahi Grubu

Uşak İlahi Grubu

 

Uşak'ta islami hizmet vermekteyiz ve verdiğimiz islami hizmet içerisinde semazen grubu, düğün organizasyonu, ilahi grubu, bayanlara özel bayan ilahi grubu, kına gecesi için kına organizasyonu, mehter takımı, ramazan ayına özel ramazan etkinlikleri, tasavvuf grubu, sünnet düğünü için sünnet organizasyonu tiyatro ve konser organizasyonu, masa sandalye süsleme gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.

 

 Özellikle Uşak'ta bulunan uşak ilahi grubu mevlitli düğünlerinizde en güzel ilahilerle en güzel düğünlerinizi organize etmekteyiz. Dini düğünlerin vazgeçilmezi olan semazenlerimize de yer vererek manevi açıdan daha iyi bir diyara yol alacaksınız. Düğünlerinizi ve yapacağınız programları uşak semazen gubu eşliğinde yaparak maneviyatınızı daha güçlendireceksiniz.

 

 HİZMETLERİMİZ

 

 Çocuklarınız için yapacağınız sünnetleri de ilahiler ve semazenler eşliğinde yapıyoruz. Sünnet düğününde bulunan organizasyonlarımız ilahi grubu, semazen ekibi, mehter takımı, tiyatro ekibi, mevlit ve çocuklar için palyaço gösterimiz de mevcuttur.

Uşak Mehteran Ekibi

 

 Sizlere en iyi sünnet düğününü yapmak için hizmet veren uşak sünnet organizasyonu çocuklarınıza unutamayacağı bir gece yaşatmaktadır. Bir çok organizasyona yer verdiğimiz gibi bir çok güzel dini düğünlere de yer vererek uşak dini düğün organizasyonu adını en güzel şekilde duyurmak için elimizden geleni yapmaktayız....

 

 Banaz İlahi Grubu

 Eşme   İlahi Grubu

 Karahallı  İlahi Grubu

 Merkez  İlahi Grubu
 

Sivaslı  İlahi Grubu

 

 Ulubey  İlahi Grubu