Adana İslami Sünnet Organizasyonu

Adana İslami Sünnet Organizasyonu

Sünnet organizasyonu ayrı bir özen gerektirir. Bunun için tamamen özenle hazırlanacak bir dekorasyon ve de gösterinin düşünülmesi gerekiyor. İşte bunun için alanında uzman ve de ekip olmanın bilincine varmış organizasyon şirketimizde tecrübeli çalışanımızla size en iyi olanaklarda hizmet sunmaya devam ediyoruz.

 

Sizler için kır ortamında eşsiz sünnet düğünü organizasyonu tertip ediyoruz. Siz de bu organizasyonla gerçekten de oğlunuzun asla unutamayacağı bir sünnet şölenine tanıklık edeceksiniz. Gösterilerimiz arasında havai fişek ve konfeti, masa ve sandalye süsleme, balon süsleme, palyaço ve animasyon gösterisi, canlı müzik organizasyonu yer almaktadır.

Adana Yeniçeri Kılıç Kalkan Gösterisi

 

Artık, kır düğünleri giderek yaygın hale geldi. Siz de giderek yaygınlaşan en eski sünnet organizasyonu kır düğünü hissini yaşamak istemez misiniz? Cevabınız eğer evetse kırda yeniçeri kılıç kalkan gösterisi sizi bekliyor olacak. Ayrıca sünnet olan çocuğun da yeniçeri ağasıyla kıran kırana kılıç kalkan gösterisi konuklarınıza sıra dışı anlar yaşatacak.

 

Öte yandan sünnet organizasyonlarının olmazsa olmazı sünnet tahtı kiralama konusunda da yanınızdayız. Sizin için son derece özel olarak dekore edilmiş sünnet tahtıyla gerçekten de eşsiz bir yaklaşım sizi bekliyor olacaktır.

Adana Folklor Ekibi

 

Kırda yöresel halk oyunu ekip gösterimiz de yine sizi bekliyor. Bütün bu son derece sıra dışı ve konuklara mutlu anlar yaşatacak dillere destan sünnet organizasyonu için bizi arayabilirsiniz