Afyon İslami Sünnet Organizasyonu

Afyon Sünnet Organizasyonu

Geleneksel bir sünnet töreni hayal etmiş miydiniz... Yeniçeri takımı olsun, oğlunuzun bir elinde kılıç bir elinde kalkan sünnet tahtına oturarak poz versin.

Öte yandan sünnet tahtı dört bir taraftan taşınırken mehter takımları da ona eşlik etsin isterdiniz değil mi? 

Sıkı durun... Artık, bu hayalini kurduğunuz hatta rüyalarınıza giren sıra dışı sünnet organizasyonu artık, gerçek. 

Sünnet Tahtı Kiralama

Size tamamen eşsiz bir sünnet organizasyonu sunan firmamız, sünnet tahtı kiralama hizmeti vererek oğlunuzun padişahlar, sultanlar gibi konuklarını karşılaması sağlanıyor. Bunun yanı sıra ömrü boyunca kesinlikle unutamayacağı bir dokuda sünnet tahtı kiralama işlemine yer verilmektedir. Ortada duran tüm bu özellikleri neticesine dayanarak tamamen eşsiz bir merasim sizi bekliyor.

Renkli Gösteriler

Sünnet töreninizde rengarenk gösteriler de sizi bekliyor olacak. Peki bunlar neler mi?

  • palyaço eşliğinde dans
  • Hacivat - Karagöz orta oyunu
  • semazen gösterisi
  • yeniçeri kılıç kalkan ekibi
  • mehter bando takımı

rengarenk gösteriye seyirci olmanız için yapılan çalışmalarımız.

Kır Sünnet Düğünü Organizasyonu

Kırda, doğanın içerisinde yemyeşil sünnet düğünü arzu ediyorsanız her halükarda siz de sıra dışı bir organizasyona ev sahipliği yapacaksınız. Tamamen sıra dışı özellik taşıyacak kır düğünü organizasyonu neticesinde her anlamda kırda sünnet düğünü organizasyonuna gerçekten de yer verilmektedir.

İslami Konsept Sünnet Organizasyonu

Öte yandan İslami gelenekte bir sünnet düğünü istiyorsanız yine size hizmet veriyoruz. Bunun için yine mehter ekibimiz ve ayrıca eşsiz semazen gösterisi ve de tasavvuf gösterisi sizi bekliyor olacak. Tüm bu özelliklere dayanarak eşsiz bir sünnet organizasyonuna ev sahipliği yapacaksınız.