Batman Tasavvuf Ekibii

Batman Tasavvuf Ekibi

Batman tasavvuf ekibi, tasavvuf müziğinin çok ötesinde bir deneyim için sizleri bekliyor. Tasavvuf müziğimiz misafirlerinizi etkileyerek onlara unutamayacakları bir anı bırakacaktır. Özellikle iftar organizasyonlarında tercih edilen Batman tasavvuf ekibimiz her türlü organizasyonun altından kalkabilir. Mrac organizasyon olarak ister 10 kişilik, ister 1000 kişilik olsun her davetinizde yer alabiliriz. Önceden davet hakkında bilgilendirme yapıldığı sürece tüm davetlerinizi eşsiz anlara çeviriyoruz.

Bir davetten beklentiniz ne ise Batman tasavvuf grubu bunu karşılamaya hazırdır. Oldukça uygun fiyatlara sahip tasavvuf grubumuz içinde isteklerinize göre değişiklik yapabiliriz. Enstrüman uzmanları ve solistlerimiz sizlerin seçeneklerine uygun durumdadır. Müşterilerimiz bütçe durumuna göre enstrümanlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Ud, kanun, def, yaylı tambur gibi tasavvuf aletlerinin yanında org, keman ve kemençe gibi enstrümanlarımız da vardır.

Batman semazen grubu da tasavvuf grubuna ek olarak ya da ayrı şekilde alabileceğiniz bir hizmetimizdir. Semazen hizmetimizi grup semazen ya da tekli semazen olarak da alabilirsiniz. Bu durumda semazen ücretlerinde değişiklik olabilir. Mrac organziasyon ile iletişime geçerek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.