Anasayfa

Masa Sandalye Süsleme

İnsanların özel günlerinde ve kurumsal firmaların organizasyonlarında masa sandalye süsleme büyük bir önem taşımaktadır. Bir mekânı düzenlemek organizasyon işinin en önemli detaylarından biridir. Dekorasyonun hem sizin gözünüze şık görünmesi, hem de rahat ve fonksiyonel kullanılacak şekilde düzenlenmesi gerekmektedir.

Organizasyon yerinde ki masalar ve sandalyeler çok şık da olsa bütünlük oluşturması ve salon ile ahenkli bir uyumu yakalayabilmesi için mutlaka masa sandalye süsleme yapılması gerekmektedir. Bu giydirme işlemi yapılırken amaç daima özenli olmak, kaliteden ödün vermemek olmalıdır.

Günümüzde masa sandalye süslemenin kullanıldığı alanların yelpazesi çok geniştir. Sergi salonlarından fuar alanlarına, otellerden şık restoranlara, kır mekânlarından teknelere hatta özel günleriniz için (sünnet, nişan vs.) kendi evinizin bahçe ve salonuna kadar masa sandalye süsleme ve çeşitli organizasyonlar yapılmaktadır.

                

Nerde gerçekleşirse gerçekleşsin ya da amaç ne olursa olsun tüm organizasyonların vazgeçilmezi masa sandalye süslemedir. Kurumsal firmalar için yapılan süslemeler daha resmi ve sade iken kişisel organizasyonlarda bu süslemelerin çok daha göz alıcı ve şık olduğunuz görmekteyiz. Masa giydirme işlemi yapılırken; öncelikle uygun örtüler seçilir ve talebe göre bunun kenarlarına kordonlarla, çiçeklerle veya drapeler ile süsleme yapılabilir.

Gene çok şık kristaller, gümüşler, inciler farklı çiçek aranjmanları kullanılabilir. Bu tamamen hayal gücünüze bağlı olduğundan alternatifleriniz sınırsızdır. Dikkat edilmesi gereken şey örtünün masaya oturacak kişileri rahatsız edecek uzunlukta olmamasıdır. Organizasyon firması ile müşteri ortak bir çalışma yaparsa eğer ortaya çıkacak olan sonuç beklentilere tam anlamıyla cevap verecektir.