Anasayfa

Düğün Organizasyonu

                                        

 islami düğün,dini düğün,ilahili düğün,islami nişan,dini düğün organizasyonu,semazen grubu,ilahi grubu,semazen gösterisi,semazen ekipleri,semazen ekibi fiyatları,sünnet ekibi,sünnet grubu

Dinimize uygun sınırları aşmadan rabbimizin razı olacağı bir programı ekiplerimiz ile en iyi şeklde gerçekleştiriyoruz.

Manevi Yüklü islami düğün organizasyonu profesyonel ekiplerimiz ile sizler için icraa ediyoruz.

En özel günlerinizi dahada güzel yapmak için profesyonel ekiplerimiz ile en iyi organizasyonu gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Burak Organizasyon olarak türkiyenin her yerinde programlarımızı gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Sizlerde burak Organizasyonla kaliteli Programlar geçekleştirmek isterseniz bizi arayınız. Dini Düğün İslami düğünlerin en çok Tercih edilen ekibi burak Organizasyon sizlerle olsun istiyorsanız bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Dini Düğün ve islami düğün organizasyonlarınızı sizlerin isteğine göre sıralama yapmaktayız. Örnek içeriklerimize ek olarak tiyatro ekipleri,palyaçolar,illizyonistler Ve Mehter Takımı da Eklenebilirsiniz.

Bizler programlarımızı en ucuz olarak ifade etmiyoruz ama en kaliteli olduğumuzu iddia ediyoruz. Müşterilerimziin bütçesine göre ekipler ayarlamaktayız.

DİNİ DÜĞÜN ÖRNEK İÇERİK

Fon müziği Müzik eşliğinde gelin ve damadın salona alınışı

Davetlilerin selamlanması ve hoş geldiniz konuşmasının yapılması

Kur’an-ı Kerim tilavetinin takdim edilmesi

İlahi ve ezgiler Semazen gösterileri

Sahabe hayatından örnekler ,nükteler

Düğün yemeği ve varsa pastanın ikramı esnasında fon müziği

İstek eserler bölümü

Çiftlere dua Takı merasimi

BİZLERİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

İLETİŞİM:

0537 657 93 01

Burak Organizasyon

 

 

Balon Süsleme Fiyatları

Eğlence dolu, rengârenk, sıcak, heyecanlı organizasyonlar için yapılan balon süsleme ile törenlerinizi zirveye taşırız. Günümüzde balonlara verilebilen şekiller konuklar arasında hayranlık uyandırmaktadır.

Kırmızı kalp şeklindeki balonlar düğün salonlarını süslerken, beyaz, sarı, mavi balonlar papatya şekline getirilerek sünnet düğünlerinin vazgeçilmezi oluyor. Balon süsleme hizmetimiz ile mekânlar daha iç açıcı ve neşeli hale geliyor. Davetler, düğünler, açılışlar, yemekli toplantılar veya organizasyonlar balon süsleme ile estetik bir görüntü kazanır. Siz dilediğiniz renkleri söyleyin biz sizin için uygun süslemeyi yapalım. Balon süsleme konusunda rakip tanımayan profesyonel ekibimiz ile seçtiğiniz mekâna gidiyor ve kısa sürede alanı balon süslememizle farklı hale getiriyoruz.  Balon kapılar, balon maskot karakterler, kule balonlar, baskılı balonlar, uçan balonlar, zincir balon süslemeler,  özel tasarım balonlar yaptığımız örneklerden bazılarıdır.  Balon süsleme çalışmalarımız mekânın fark edilmesi, şık görünmesi ve beğeni kazanmasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır.

Balon organizasyonumuz ile hayalinizdeki görüntüyü gerçeğe dönüştürüyoruz.  Süslemelerimizi tamamen sizin istediğiniz tema ve renkleri kullanarak özel günlerinizi unutulmaz hale getiriyoruz.  Türkiye’nin her yerinde siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet vermekten mutluluk duyarız.