Ankara İlahi Ekibi

İlahi eserleriyle gönüllere taht kuran Ankara İlahi Grubu dini düğün, kutlu doğum programları ve ramazan etkinlikleri ile manevi saatler yaşatır. Kına gecelerine ve bayanlara özel programlarda bayan ilahi grubumuz hizmet verir. Ülkemizin yakından tanıdığı ilahi ve ezgi sanatçıları ile unutulmayacak organizasyonlar hazırlanır.  

Türkiye’nin en iyi Mevlevihane’lerinde yetişmiş Ankara semazen grubu olarak hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz. Her geçen yıl ilginin arttığı Sema gösterilerini ister canlı tasavvuf ekibiyle, isterseniz CD’den verilen ilahi müzik eşliğinde yapabiliyoruz. Organizasyonda kullanılacak semazen sayısını siz belirleyebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine seyahat edebilir. Ankara dini düğün ekibinin her bir üyesi kendi dalında en iyilerden oluşmaktadır. İşini gönülden yapan ekibimiz ile düğün, nişan, sünnet düğünü, kına gibi organizasyonlar için hizmetinizdeyiz. Dini düğünler için sunucu, mehter takımı, sohbet etkinlikleri, mevlit gibi etkinliklerin yanı sıra nikâh masası, masa ve sandalye giydirme, gelin yolu, mekân süsleme gibi hizmetleri de verilmektedir. Dini düğünler esnasında çocuklara özel etkinliklerde yapılmaktadır.

 

İlahi grubu ve Ankara tasavvuf grubu ekibinin tamamı konservatuar mezunu olup alanlarında başarılı isimlerden oluşmaktadır. Türk Tasavvuf Müziği’nin en güzel ve beğenilen eserlerini sizler ve davetlileriniz için sunarlar. Ankara semazen ekibi, mehter takımı, animasyon, süsleme organizasyonları da yapılmaktadır. En mutlu günlerinizi, davetlerinizi ve açılışlarınızı unutamayacağınız anlarla yaşatmak için müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermekteyiz. Sizin önemli günlerinizi biz unutamayacağınız anlara dönüştürürüz.