Biz Kimiz ve Neler Yapıyoruz

Düğün ve sünnet merasimlerinin unutulmaz bir gün olarak geçirmek isteyen müşterilerimize gerek uygun fiyatla gerekse farklı hizmet seçenekleri ile semazen ekibi seçimlerinize göre ayarlanıyor siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Hizmetlerimiz: nişan, İslami ve genel olan düğün, açılış organizasyonu, sünnet, ses ışık ve sahne düzeni, tasavvuf grubu, ramazan etkinlikleri,  tiyatro palyaço ve oyunca ekibi, masa sandalye giydirme, semazen gösterisi ve ekip kurma, mehter takımı bu alanlarda sizlere profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Toplumumuzda hızla büyümekte olan İslam davranış ve düzenini bizimde bu işi icra etmemizdeki amaç dinimize daha uygun tutum sergilemektir. Şirketimizin amacı sizlere en ucuzu değil en kaliteyi sunmak bu bakış açısıyla yolumuza devam ediyoruz. Çoğunlukla İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde hizmet vermekte olan şirketimiz tüm özel organizasyonlarınızda sizlerin yanınızdadır. Arkanızda gözünüz kalmayacak organizasyonuz deneyimli kişilerin elinde. Düğün organizasyonu ekibi dinimize uygun ve aynı zaman da kimsenin sıkılmadığı bir düğün sunmak için deneyimli ekiplerimizle tanışın. Dinimize uygun emredilen çizgiyi aşmadan rabbimizin de razı olacağı bir programı profesyonel ekibimiz en güzel şekilde uyarlayacaktır. En özel günlerinizi taçlandırıp biraz daha güzel yapmak için profesyonel ekiplerimiz ile en iyi organizasyonu gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Türkiye’nin her yerinde programlarımızı gerçekleştiriyoruz ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Müşterilerimizin bütçesine ve isteklerine göre ekipler ayarlıyoruz.  Profesyonel ekibiz ile dini düğün organizasyonlarında bayan ilahi grubumuz bir telefon kadar size yakın. Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için iletişim sayfamızı ziyaret edin. Güvenilir, güler yüzlü ve profesyonel ekiplerle dini düğün organizasyonu yaptırmak için arayabilirsiniz.