Ağrı Sünnet Organizasyonu

Ağrı Sünnet Organizasyonu

Sünnet organizasyonu için folklor gösterisi elbette olmazsa olmaz. Özellikle de kına gecesi eşliğinde geleneksel halk oyunlarının sergilendiği folklorik danslar gerçekten de dikkat çekmeye devam ediyor.

İşte siz de sıra dışı bir sünnet gecesi yaşamak istiyorsanız folklor ekibimizin son derece deneyimli ekip uyumunu yakından izleme olanağını bulabilirsiniz.

 

Ağrı İslami Sünnet Organizasyonu

Öte yandan yine sizler için profesyonelce hazırlanmış İslami ölçüde sünnet organizasyonuna yer verilmektedir. Bunun için ilahiler, semazen gösterisi, tasavvuf dinletisi gibi organizasyona yer verilmektedir. Bunun yanı sıra dualar eşliğinde sünnet olacak çocuğun büyüyünce vatanına, milletine hayırlı birey olması temennisi geleneksel olarak gerçekleştirilir.

Geleneksel Halk Oyunları Gösterisi

Geleneksel halk oyunları folklor ekibimiz de organizasyonumuz arasında yer almaya devam ediyor. Sünnet düğününüz için her şeyi düşündük. Dilediğiniz mekanda geleneksel halk oyunu gösterimizle gerçekten de mutlu dolu anlar yaşayacaksınız.

Kırda Sünnet Düğünü Organizasyonu

Öte yandan firmamız, kır konsepti organizasyonu gerçekleştirerek size sıradan olmayan bir organizasyon alanı oluşturmaya devam ediyor.

Siz de kırda doğayla baş başa bir sünnet düğünü anı yaşamak istemez misiniz... Eğer cevabınız evetse o halde gerçekten de tamamen ayrıcalıklı ve oğlunuzun hayatı boyunca kesinlikle unutamayacağı sıra dışı bir organizasyon sizi bekliyor olacaktır. Bu özelliklerimiz neticesinde her açıdan sizlere tamamen farklı, eşsiz bir organizasyon şekli verilmeye devam edilerek eşsiz bir gösteri sunulacaktır. Siz de bütün bu özellikler neticesinde en iyi olanaklarda organizasyon hizmeti alacaksınız.