İlahili Düğün-Dini Düğün

En özel gününüzü daha da özel kılmak ister misiniz? En mutlu günlerinizden birisi olan düğünlerinizi ilahi düğün olarak yaparak, bu hayırlı gününüzde Allah ve peygamberine (sav) övgüler gönderip dualar edebilir, hem de gelen misafirlerinize eşsiz bir gece yaşatabilirsiniz.

Semazen grubu eşliğinde muhteşem bir görsellik sunarak, tasavvufun feyziyle muhteşem bir düğün yapmak tamamen sizin elinizde.

Tasavvuf Ekibi

Yıllardır tasavvuf ekibi ve ilahi gurubumuzla, birçok ailenin mutlu gününde gönüllere hitap ettik. En seçkin güzel sesli tasavvuf ekibimizle, İslami düğün günlerinizde yanınızdayız. Ayrıca kına geceleriniz için İslami kına gecesi organizasyonlarınızı emin ellere bırakabileceğiniz gibi, İslami sünnet düğünü işlerinizi de büyük bir özveri ile organize etmekteyiz.

 

İlahili Düğün

İslami organizasyon denildiğinde akla ilk gelenlerden birisi, ilahili düğün olmaktadır. Bu nedenle İslami düğün organizasyonlarında ilahi grubunun tecrübesi ve sanatçıların güzel sesli olması, size ve misafirlerinize unutulmaz bir İlahili düğün yaşatmak için oldukça önemlidir. Yıllardır sahne deneyimine sahip güzel sesli ilahi sanatçılarımızla, bu mutlu gününüzü unutulmaz kılmak için bizler hazırız.

Semazen Grubu

 

İslami düğün organizasyonu hizmeti kapsamında sunmuş olduğumuz bir diğer hizmetse, semazen gurubu hizmetidir. Tasavvufun görselliği olan semazen gurupları, aynı zamanda İslamiyet’in ve tasavvufun dünya genelinde tanınmış figürlerinden birisidir. İlahi ve tasavvuf ekibinin yanı sıra düğünlerinizde semazen gösterilerinin bulunması, sizlere ve gelen misafirlerinize doyumsuz bir görsel şölen sunacaktır.

 

Tüm bu saydıklarımızdan ve daha fazlasından yararlanmak için bizleri arayarak, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.