İLAHİ GRUBU KİRALA

İnsanların hayatları süresince unutamayacağı ve genel olarak bir kez başına gelen tekrarlanma özelliğine sahip olmayan nadir ve çok özel günler mevcut olmaktadır.

 

Bu özel günlerde sadece o günü özel kılan kişilerin fikrine ve isteğine göre organize etmek en doğal hakları olmaktadır. Ne yazık ki değişime açık dünyada her geçen gün geçmişten kopulmakta ve yeni uygulamalar eskileri unutturmaktadır. Bu nedenle dinine bağlı ve bu özel günlerini de dinine uygun bir şekilde gerçekleştirmek isteyen adaylar için ilahi grubu kiralama ve istediğiniz ilahileri söylemeleri mümkün kılınmaktadır.

Çok etkileneceğiniz o billur sesler ile kulaklarınızın pasını silercesine bir hizmet verilmektedir.

     

Dininize uygun gerçekleştirmek istediğiniz gün ve gecelerde keyif alacağınız organizasyonların düzenlenmesi için belirli bir süre zarfında kendinize zaman ayırarak hangi bölümlerde hizmet alacağınızı belirtmeniz halinde istediğiniz hizmetler için semazen gösteri fiyatları konusunda bilgi verilmektedir.

Aynı şekilde diğer hizmetler hakkında bilgi alınabilmektedir. Son derece disiplinli ve uzman ekiplerimiz ile sizin en mutlu günlerinize ortak olmak ve bu mutluluğunuza bir parça da olsa destek olabilmek firmamız için çok önem arz etmektedir.

 

       

Bunun yanında uzun yıllar hizmet veren eğitimli kadromuzun; gerek ilahi grubu gerekse ilahi konser organizasyon gibi gerçekleştirmiş olduğu deneyimlerini izlemek ve memnun kalmanıza bağlı kalınarak hizmet almaya veya almamaya karar vermenize imkan tanınmaktadır.

   

 

Genel olarak kına gecesi, düğün eğlencesi, bebek mevlidi, nişan organizasyonları, açılış veya kutlama organizasyonları ve sünnet düğünü gibi anlamlı günler için eğlendirici dini organizasyonlar yapıldığı gibi; mekan süsleme, ramazan etkinlikleri, fotoğraf çekimi, ses ve ışık ayarı, masa ve sandalye süsleme, balon süslemesi gibi hizmetler de verilmektedir.

Ayrıca gönüllerinizi fethedecek sesleri ve içten sohbetleri le tasavvuf grubu, bayan ilahi grubu, ilahi sanatçıları, palyaço gösterisi, animasyonlu gösteriler ve mehteran ekibi kiralama hizmetleri ile hiç bitmesin isteyeceğiniz saatler yaşatılmaktadır.