Kahramanmaraş İslami Sünnet Organizasyonu

Kahramanmaraş İslami Sünnet Organizasyonu

 

Bir erkek çocuğu için en özel anlardan birisi sünnet düğünüdür. Bu özel an için özel ve kaliteli bir ekibe ihtiyacınız olacaktır. İşte biz Burak Organizasyon olarak çocuğunuzun bu özel günüde sizlere en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın. Ayrıca çocuğunuzun sünnet düğünü islami şartlara uygun olarak gerçekleştirilecektir. Çocuğunuzun bu özel anısında sevdikleriniz ve dostlarınız ile en güzel günü geçireceksiniz.

Sünnet düğünü sizin istediğiniz tarzda gerçekleşecektir. Sünnet düğünü için Kahramanmaraş semazen gösterileri, ilahiler, mevlit tarzından dualar ve forklör gösterilerimiz mevcuttur. Bunlardan istediklerinizi seçebilirsiniz. Bütün faaliyetlerimiz için ekibimiz ve uzman kadromuz mevcuttur. Siz değerli ailemizi ve sizlerin yakınlarını hayal kırıklığına uğratmayacağımızın garantisini veriyoruz.

 

Kahramanmaraş Dini Sünnet Düğünü

Çocuğunuzun isterseniz sünnetten önce tarihi yerler gibi gezi turları da düzenleyebilir. Bu gezi turlarında çocuğunuza bir at ile eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Ya da çocuğunuza en güzelinden bir Kahramanmaraş sünnet tahtı kiralayabilirsiniz. Bu özel günde çocuğunuzun ve sizlerin bütün istekleri gerçek olacaktır. Hatta siz isteyin çocuğunuzu ve siz değerli ailemizi, yakınlarınızı eski Osmanlı zamanlarına götürerek onlara yeniçeriler, sadrazamlar eşlik etsin. Bu anı dolu günde bütün her şey ekibimiz tarafından kayıt altına alınacak ve ilerde sizlerin gülerek bakacağı bir anı olacaktır. Biz Burak Organizasyon Kahramanmaraş İslami Sünnet Organizasyonu olarak bu özel günün en iyi şekilde olacağının sözünü veriyoruz.

Bizi seçmeniz demek, sizlere en güzel anıları bırakmamız demek...

Bayan İlahi Ekibi

                                                   

Dört Kişilik Bayan İlahi Ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.Kına Gecelerinizde,Cocuk doğum Mevlitlerinizde,Sünnet şölenlerinizde,ve birçok etkinliklerinizde sizlerleyiz

Tamamen Bayanlardan Oluşan Ekiplerimiz ile Hizmetinizdeyiz.

            

4 Kişilik ekip,3 def,2 mikrofon ayaklığı ev tipi anfi,fon ve müzikler için laptop,gelin yolu,bindallılar,kına tepsisi,kına sepeti,konfeti ve volkan hem kına Bölümünde Hemde içeride yer Almaktadır.

                     

Niyetimiz her düğünü ayrı bir ruhla, ayrı bir heyecanla hayatlarında paylaştığımız en güzel ve önemli günleri olduğunun farkına vararak gönülden hizmet etmektir.

                                 

Memnuniyetlerini alarak hakkını vererek içten bu güzel günü daha güzel hale getirmektir. Düğün sahibinin memnuniyeti bizleri de memnun ediyor ve bu şuurla 18 senedir profesyonel organizasyonlara imza atmaya gayret ediyoruz.

TEŞEKKÜR EDERİZ…..

Erken Rezervasyon için lütfen iletişime geçiniz.

Not:Yaz aylarında yoğun olmamız sebebi ile lütfen erken rezervasyon yaptırınız.

GELİN YOLU (Kaz Tüylerinden Oluşan Özel Aparat) SUNUM (Fon Eşliğinde) İLAHİLER (Def Eşliğinde) SUNUM MAKAMLI KUR’AN TİLAVETİ VE MEALİ islami sohbet GÜL MERASİMİ KINA BÖLÜMÜ DUA (Evlilik ile ilgili) KAPANIŞ KONUŞMASI