Anasayfa

Bayan İlahi Ekibi

                                       

Dört Kişilik Bayan İlahi Ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.Kına Gecelerinizde,Cocuk doğum Mevlitlerinizde,Sünnet şölenlerinizde,ve birçok etkinliklerinizde sizlerleyiz

Tamamen Bayanlardan Oluşan Ekiplerimiz ile Hizmetinizdeyiz.

            

4 Kişilik ekip,3 def,2 mikrofon ayaklığı ev tipi anfi,fon ve müzikler için laptop,gelin yolu,bindallılar,kına tepsisi,kına sepeti,konfeti ve volkan hem kına Bölümünde Hemde içeride yer Almaktadır.

                     

Niyetimiz her düğünü ayrı bir ruhla, ayrı bir heyecanla hayatlarında paylaştığımız en güzel ve önemli günleri olduğunun farkına vararak gönülden hizmet etmektir.

                                 

Memnuniyetlerini alarak hakkını vererek içten bu güzel günü daha güzel hale getirmektir. Düğün sahibinin memnuniyeti bizleri de memnun ediyor ve bu şuurla 18 senedir profesyonel organizasyonlara imza atmaya gayret ediyoruz.

TEŞEKKÜR EDERİZ…..

Erken Rezervasyon için lütfen iletişime geçiniz.

Not:Yaz aylarında yoğun olmamız sebebi ile lütfen erken rezervasyon yaptırınız.

GELİN YOLU (Kaz Tüylerinden Oluşan Özel Aparat) SUNUM (Fon Eşliğinde) İLAHİLER (Def Eşliğinde) SUNUM MAKAMLI KUR’AN TİLAVETİ VE MEALİ islami sohbet GÜL MERASİMİ KINA BÖLÜMÜ DUA (Evlilik ile ilgili) KAPANIŞ KONUŞMASI

 

 

Şırnak Sünnet Organizasyonu

Şırnak Sünnet Organizasyonu

Ülkemizin güzel illerinden biri olan Şırnak sünnet organizasyonu gerçekleştirmek üzere hizmet arayan vatandaşlarımıza firmamız tarafından dönüşler yapılmaktadır. Beğenilen hizmet kalitesiyle Şırnak sünnet organizasyonu kurgulanan şekilde yapılmaktadır.

Firmamız aynı zamanda Şırnak ilahi grubu talebinde bulunan aileler için de başarılı bir hizmet sunmaktadır. Ulaşılabilir olma yönüyle ön plana çıkan firmamızla, birçok iletişim ağı sayesinde kısa bir zaman dilimi içinde kontakt kurulabilir. Deneyimli müşteri temsilcilerimiz vasıtasıyla ise bilgi aktarımı sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.

 

Şırnak Dini Düğün Organizasyonu

Bireylerin arzu ettikleri kutlama şekilleri ışığında şekillenen İzmir dini düğün organizasyonu, katılımcılarının keyifli ve mutlu anlar geçirmelerini hedefleyen herkesin bir numaralı tercihi olmalıdır. Bütün bu hizmetler ile beraber, kurumumuz Şırnak semazen grubu hizmetini de sağlamaktadır.

 

Kendisi için önemli bir gün olan Sünnet düğünü süresince adeta bir prens gibi ağırlanmayı arzu eden sünnet çocukları, Şırnak sünnet tahtı kiralama hizmeti ile hatıralara kazınacak bir gece yaşayabileceklerdir. Etkinliklerimiz boyunca hem düğün sahiplerinin, hem yakınlarının,  hem de misafirlerin en iyi şekilde ağırlanması hedeflerimiz arasındadır.

Belirtilmiş olan irtibat numaralarımız aracılığı ile İzmir ilinde hizmet almayı planlayan herkes firmamız ile görüşmektedir. Uygun ücretlerimiz ile dini sünnet düğünü organizasyonu sağlamaktayız.

Hem sünnet düğünü sahibi ailelerin hem yakınlarının ve dostlarının en iyi ve en kaliteli bir biçimde ağırlanması karşılanması mümkün olarak kılınmaktadır. Bilinmesi gerekir ki sünnet düğünü bir çocuk için ve ailesi için en özel zamanlardan birisidir. Sünnet düğünü günümüze kadar erkekliğin ilk adımı olarak gelmiştir.

 

En uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetlerimiz ile dini sünnet düğünü organizasyonu hizmetini uzman